Ödeme Şekilleri

Ödeme Şekilleri

mobilyamavm.com’da İnegöl Mobilyası Sipariş verirken toplam sipariş tutarınızın %25 kadarını hesaplarımızdan birine kapora olarak yatırıyorsunuz ve siparişiniz hazırlanmaya başlıyor.Kalan ücreti eğer nakit ödeme yapılacaksa ürünü getiren ekibe yapabilirsiniz, ancak kredi kartı ile ödemelerinizde ürün çıkmadan önce ödemeyi yapmalısınız.

Ücretsiz Teslimat

Tüm Türkiye’ye ücretsiz olarak mobilya teslimatı yapıyoruz. Teslimatlarımız kendi elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Teslimatlarımız 2 şekilde yapılmaktadır: Kurulumlu Teslimatlar ve Bina Önü Teslimatlar.

Kurulumlu Teslimatlar; tüm il merkezlerine ve iller arası güzergâh üzeri yüzlerce ilçe merkezine, aksi belirtilmedikçe, teslimatlar daire içi ve kurulumlu olarak elamanlarımız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır (4.kat ve üstü teslimatlar da daire içi kurulum için
tarafımızca belirlenen ücretler geçerli olup, ek ücret talep
edilmektedir. Daha ayrıntılı bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.).

Bina Önü Teslimatlar ise siparişleriniz verdiğimiz adrese bina önüne kadar ücretsiz olarak teslim edilir, dairenize taşıtma ve mobilya var ise kurulumunu sizin yerel imkânlar ile yapmanız gerekir.

İnternet ile Sipariş

Şipariş verirken yatırmanız gereken %25 kaporayı da sitemizde bulunan güvenli Sanal Pos aracılığıyla ödeyebilirsiniz. Firma olarak doğrudan taksit yapabildiğimiz Axess kredi kartlarıdır.

Diğer tüm kredi kartlarında tek çekim olarak ödemeyi yapıp kendi bankanızdan bu harcamanız için taksitlendirme yaptırabilirsiniz.

mobilyamavm.com'da birden fazla verilen takım siparişlerin, nakit ödemelerinde % 10 gibi sizlere indirim sunmaktadır.

Nerede Görebilirim?

Yaklaşık yüzlerce olan mobilya ürünlerimizi İnegöl’de ürün kalitelerini görüp kıyaslama yapabileceğiniz mağazamız ve sizin için seçtiğimiz ürünlerin bulunduğu showroomlarımız bulunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.