Gizlilik ve Ödeme Güvenliği

Kişisel bilgileriniz kesinikle üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır

Kayıt, ödeme ve giriş işlemlerindeki haberleşme mobilyamavm.com’ün sahip olduğu 128 SSL Sertifikası ile güvence altındadır.

Mobilyam avm.com müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi, Üyelik sistemi dahilinde, kullanıcılarımızdan adres, telefon, mail adresi, bilgileri, tc kimlik bilgileri, Kredi kartı bilgileri gibi tüm iletişim ve ödeme bilgileri dahil istenmektedir. Bu bilgiler fatura düzenlenmesi ve siparişlerin müşterilere ulaştırılması ve ürün tahsilatı için talep edilmektedir.  Bilgileriniz tamamen kendi bünyemizde, ürün teslimatı ve müşteri özlük bilgileri amacı dahilinde talep edildiği için, üçüncü kişiler ile kesinlikle paylaşılmaz.

 Bu bilgilerin nasıl değiştirileceği veya silineceği ya da nasıl kapsam dışında kalınacağı, Müşteri üyelik bilgilerinde değişiklik veya üyeliği silme işlemi ile birlikte, tüm bilgiler kullanıcının talebi ile gerçekleşmektedir.

 Üyelik sistemin amacı, Üyelik sisteminde amaç, sadece siparişlerin tarafımıza ulaşmasıdır.

 Web Sitemiz’den yalnızca ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.

 Web Sitemiz’e girilen bilgilerin güvenliği açısından firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimizin Web Sitemiz’e ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, MOBİLYAM AVM.COMpersoneli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.

 MOBİLYAM AVM.COM sözkonusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

 MOBİLYAM AVM.COM bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir.MOBİLYAM AVM.COM ‘nin tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde,MOBİLYAM AVM.COM bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.

 Gizlilik Politikamız’da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web Sitemiz’den link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan.MOBİLYAM AVM.COM sorumlu değildir.

 MOBİLYAM AVM.COM destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların firmamızın gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.

 Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, MOBİLYAM AVM.COM ‘a aittir.

 Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda firmamıza danışmakta tereddüt etmeyiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.