Neden Mobilyam AVM

Neden Mobilyam AVM

Biz MOBİLYAM AVM.COM ailesi olarak geçmişten gelen birikim ve tecrübelerimizi birleştirerek siz değerli MÜŞTERİLERİMİZE geleceğin yeni nesil İnegöl mobilya’larını E-ticaret sitemiz ile Türkiye’de mobilyanın başkenti İnegöl’den sizlere hizmet vermekteyiz.

mobilyam avm.com’da satılan ürünler, üreticiden doğrudan müşteriye ulaştırılır.  Dolayısıyla arada 3. kişiler veya mağaza giderleri gibi ürün satış fiyatına direk etki edebilecek diğer giderler oluşmadığı için ürünlerimiz sizlere çok cazip ve uygun fiyatlara sunulmaktadır.

mobilyam avm.com estetik, kaliteli ve fonksiyonel ürünleri uygun fiyata sunarız. Web sitemizde gördüğünüz tüm ürünlerimiz nakliye ve montaj dahil olarak satışa sunulmuştur.

mobilyam avm.com için siz değerli müşterileriyle güven ilişkisini iyi kurmak çok önemlidir ve bu sebeple ürün fiyatlarını önce bilerek yüksek tutup sonra yüksek indirim yapma kandırmacasına girmez.

mobilyam avm.com, seçilmiş ürünler satar. Bu  ürünler  (oturma odası, salon takımı, chester oturma grubu  ve köşe koltuk takımı, yatak odası, yemek odası modelleri, Tv ünitesi, bebek , çocuk ve genç odası)  İnegöl’deki imalatçı firmalardan temin edilerek stil, kalite, fiyat, kullanılabilirlik noktasında belirlenen kriterde ise satışa sunulmaktadır. Tedarik ve satış zincirimize girmiş ve web sitemizde satışa sunulmuş olan tüm ürünler 2 yıl garantilidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.